Bizi Arayın : (0312) 315 66 21

Ata‘nın Lastik Kızları

"Altı yılda örnek kulüp olma yolunda büyük ilerleme kaydeden Ata Spor Kulübü, sportif başarılar elde etmenin yanında sosyal içerikli etkinliklere imza atarak dikkat çekiyor."

"Ata Gençlik ve Spor Kulübü, kuruluşunun altıncı yılını geride bırakırken atletizm, cimnastik, voleybol ve basketbolda elde ettiği başarılı sonuçlarla dikkati çekiyor. Kulüp Başkanı Vacip Yavan da bu başarılarıyla tüm Türkiye‘ye örnek olacak bir kulüp kurduklarını söylüyor. Başkan Vacip Yavan, Atatürk‘ün gençliğe hitabesinde Türk gençliğine verdiği görevleri yerine getirmek amacını da hedeflerinin en başına koyduklarını belirtiyor."

***
"Yavan, atletizm, cimnastik, voleybolda ve basketbolda büyük başarılara imza atacaklarını belirterek, voleybolda ilk yıl yenilgisiz Ankara ve Üçüncü Lig şampiyonluğu yaşadık. Sponsor desteği bulamayınca bu branşta ve basketbolda faaliyetlerimizi alt yapı seviyesinde sürdürüyoruz."

CİMNASTİKTE EKOL OLACAĞIZ

"En iddialı oldukları cimnastikte altı Türk ve dört Rus antrenörle kendi ekollerini yaratacaklarını belirten Vacip Yavan, Kulübümüz çatısı altında 60 velinin özverili destekleri ile 2005 yılında Ankara ve Türkiye birincilikleri kazandık. Cimnastikte kendi ekolümüzü yaratmak için ciddi bir antrenör kadrosu ile çalışıyoruz. Sporcularımızı ülkemizin gerçekleri konusunda bilinçlendirerek eğitimlerini hayatlarının en önemli görevleri olarak gören, öz güveni olan, sosyal, cesur, atak ve vatan sever bireyler yetiştirmek için büyük çaba harcıyoruz."
Longchamp Outlet | Longchamp Outlet Online | Longchamp handbags